Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı


Sevgili iş ortaklarımız, arkadaşlarımız ve takım arkadaşlarımız!

FMCG sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir hem uluslararası hem de iç pazarda başarıyla çalışıyoruz. Özverili çalışanlarımız ve güçlü iş ortaklarımız sayesinde hedeflerimizin ötesine geçiyoruz ve kurumsal yönetime sürdürülebilirlik odaklı bir yaklaşımla ilerliyoruz. Her zaman sorumluluk sahibi olmanın bilincindeyiz. Bundan dolayı da başarılarımız bizim için çok önemlidir.

Felsefemiz; müşterinin önceliğidir. Asıl amacımız; en yüksek düzeyde fırsat ve garanti olmak üzere, en düşük maliyetle müşterilerimizin hedeflerinin elde edilmesini sağlamaktır.

Gıdaborsası’nda sürekli olarak: • Müşterilerimize uluslararası ve yerel markalardan olağanüstü kalitede ürün temini sağlıyoruz. • Bizim için hizmet sadece bir konsept değildir. Müşterilerin sadakatini bu şekilde geliştiriyoruz ve destekliyoruz. • Sosyal sorumluluk kapsamında; sürdürülebilirliğe odaklı sosyal amaçlı projeleri ve girişimleri destekliyoruz.

Sürekli iyileşme yolundayız ve itibarımız, uzun vadeli başarımızın anahtarı olan harika ekip üyelerini ve mükemmel müşterileri kendine çekiyor. İş ortaklarımızın memnuniyetini öncelikli tutarak, zor zamanları fırsatlara nasıl dönüştüreceğimizi bilerek, doğruluktan ödün vermeden ilerlemeye devam ediyoruz.

Çalışanlarımıza sürekli bağlılıkları ve sıkı çalışmaları için teşekkür etmek istiyoruz. Birlikte bir çok alanda önemli ilerleme kaydettik. Ortaklarımıza güvenleri için de minnettarız. Çabalarımızı işimizi geliştirmeye, toplumun güvenini kazanmaya ve çalışanların memnuniyetini sağlamaya odaklayacağız.

Cemil TUNCER

Gidaborsasi Başkanı
Sohbeti Başlat
1
Merhaba size nasıl destek olabilirim?
Gıda Borsası
Merhaba size nasıl destek olabilirim?