Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı


Sevgili iş ortaklarımız, arkadaşlarımız ve takım arkadaşlarımız!

FMCG sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir hem uluslararası hem de iç pazarda başarıyla çalışıyoruz. Özverili çalışanlarımız ve güçlü iş ortaklarımız sayesinde hedeflerimizin ötesine geçiyoruz ve kurumsal yönetime sürdürülebilirlik odaklı bir yaklaşımla gelişiyoruz. Sorumluluk sahibi olmazsak başarılarımız önemli olmayacak.

Ilk müşteri felsefemiz var. Asıl amacımız müşterilerimizin hedeflerinin en yüksek düzeyde fırsat ve garanti düzeyinde ve en düşük maliyetle elde edilmesini sağlamaktır.

Sürekli Gıdaborsasında:
• Kalite - Müşterilerimize uluslararası ve yerel markalardan olağanüstü kalitede ürün temini
• Gidaborsasi'de hizmet sadece bir konsept değildir. Müşterilerin sadakatini bu şekilde geliştiriyoruz ve destekliyoruz.
• Sosyal sorumluluk - Sürdürülebilirliğe odaklı sosyal amaçlı projeleri ve girişimleri sürekli destekliyoruz

Sürekli iyileşme yolundayız ve kurumsal bütünlüğümüzün itibarımız, uzun vadeli başarımızın anahtarı olan harika ekip üyelerini ve mükemmel müşterileri kendine çekiyor. Iş ortaklarımızın memnuniyetini öncelikli tutarak, zor zamanları fırsatlara nasıl dönüştüreceğimizi bilerek, doğruluktan ödün vermeden ilerlemeye devam ediyoruz.

Çalışanlarımıza sürekli bağlılıkları ve sıkı çalışmaları için teşekkür etmek istiyoruz: Birlikte birçok alanda önemli ilerleme kaydettik. Ortaklarımıza güvenleri için de minnettarız. Çabalarımızı işimizi geliştirmeye, toplumun güvenini kazanmaya ve çalışanların memnuniyetini sağlamaya odaklayacağız.

İçtenlikle,

Cemil TUNCER

Gidaborsasi Başkanı
Sohbeti Başlat
1
Merhaba size nasıl destek olabilirim?
Gıda Borsası
Merhaba size nasıl destek olabilirim?